Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wizyta przedstawicieli SLD w siedzibie Stowarzyszenia „Siemacha” we Wrocławiu

dodano 2012-09-04 15:43 w kategorii: Akcje

       W dniu 4 września 2012r. z okazji rozpoczynającego się kolejnego roku szkolnego 2012/2013 Radosław Mołoń Przewodniczący RD SLD oraz Dawid Mirowski Sekretarz RD SLD przekazali Stowarzyszeniu „Siemacha” przy ul. Chopina 9a we Wrocławiu materiały szkolne dla dzieci najbardziej potrzebujących.

Stowarzyszenie „Siemacha” jest domem, który daje dzieciom poczucie prywatności i bezpieczeństwa oraz szkołą, która funkcjonuje jako zobiektywizowany system ocen, podwórko współtworzy triadę najważniejszych obszarów codziennej aktywności młodych ludzi. Idee są najważniejsze „to one nas inspirują, to one definiują naszą działalność, to one decydują o sile i tożsamości środowiska SIEMACHY. Idee to nasz podstawowy kapitał”.

Za szczególne wsparcie akcji dziękuję:

Radosławowi Mołoniowi
Jarkowi Drobnikowi
Dominikowi Kłosowskiemu
Leszkowi Rykowi
Arkowi Sikorze
Andrzejowi Kubicy
Alicji Lewandowskiej
Małgorzata Poelger
Sławkowi Wójcikowi
oraz org. Wrocławskiej SLD

Dawid Mirowski
Sekretarz RD SLDKomentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  2 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.